אפרת

[ רוק מתקדם - 2005 ]

ביוגרפיה

דרך ארוכה עבר עומר אפרת מאז שהחל לפקוד את במות האינדי ועד שמצא זמן לממש את חומריו המוסיקלים. Ephrat, הרכבו האישי, סוגר כמה מן המעגלים שפתח לאורך הדרך.

עומר אפרת, מולטי-אינסטרומנטליסט חובב רוק מתקדם, החל את דרכו בלהקת האינדי רוק The Following, שאת הופעת הבכורה שלה ערכה ב-2004 עם הג'ונסונס. הלהקה לא זכתה להוציא חומר רשמי ולאחר שנתיים התפיידה. במקביל לפעילותה (או חוסר פעילותה), שיתף פעולה עם אגרול ובמופע  Music For People In Trouble של איזי גאון, לו תרם את כשרונו על גיטרה חשמלית, חלילית צד, אורגן נשיפה ועוד. ב-2005 גייס את הבאסיסט של הג'ונסונס גילי רוזנברג ואת סולן וגיטריסט אגרול ליאור סקר יחד עם המתופף תומר צדקיהו והקים את הלהקה שלו (ועל שמו).

ב-2008, לאחר שנתיים של עבודה, החומרים הרשמיים הבשילו לכדי אלבום בכורה. No One's Words, שעבר מיקסינג ומאסטרינג אצל סטיבן ווילסון (מנהיג פורקיופיין טרי וחבר בלאקפילד עם אביב גפן) ראה אור בלייבל הגרמני Insideout Music ומתארחים בו דניאל גילדנלאו - הסולן-גיטריסט של להקת הפרוג-מטאל השוודית Pain of Salvation ופטרונלה נטרמאלם, סולנית להקת הפרוג הרוק השוודית לא פחות Paatos. כעבור שנה היומרה נשאה פרי והלהקה זכתה לחמם את המופע של דרים ת'יאטר בישראל.

שירה

ליאור   סקר

מולטי

עומר   אפרת

באס

גילי   רוזנברג

תופים

תומר   צדקיהו

דיסקוגרפיה