הפוסי של לוסי

[ רוק - 1998 ]

ביוגרפיה

הפוסי של לוסי החלו את דרכם ב-1998 בתיכון ביבנה, כש"החליטו להקים או קבוצת קט רגל או להקה" ובחרו באופציה השניה. בעוד שב"ק ס' מופיעה ביבנה בקאנטרי קלאב ומועדונים אחרים, לסחורה של הלוסים לא נמצאו קונים, וכך כיתתה רגליה לתל-אביב ולבארבי, שם נמצא הקהל הפוטנציאלי ועוד איך. הופעותיו של ההרכב היו מלאות, וזאת בתקופה שבה ה-Pאנק רוק החל ללבלב עם להקות הדור השני כגון סמאש 4$ וכאוס ראבאק. בעיצומה של תקופת פריחה זו, זכתה הלהקה להנצחה בסרט הדוקומנטרי Jericho's Echo של הבמאית ליז נורד, שתיעד את סצינת הפאנק בארץ הקודש.

בראשית דרכה, הופיעה כלהקת קאברים של אקספלויטד, הדד קנדיס, טוי דולס וכו'. האמרגן ערן נקש לקח אותם תחת חסותו בהמשך להופעות בזמן אמיתי וכך זכו לחשיפה הולכת וגוברת בעיר הגדולה. ב-2000 הופיעו לצד להקת Business הבריטית. 

ב-2002 החלו לעבוד על אלבום הבכורה צב 8 באולפני הצוללת בתל-אביב. האלבום הוקלט במרתון מטורף בסופ"ש אחד עקב בעיות תקציב, אך לאחר ההופעה הראשונה שקיימו לאחר צאתו, אסון גדול פקד את הלהקה, כאשר סולנה עומרי גולדין נרצח בפיגוע טרור בתל-אביב. האירוע מוטט את ההרכב, שנטל לעצמו פסק זמן. רק כעבור תשעה חודשים מהאירוע, אספו עצמם שוב וחזרו להופעות. עמית אדן תפס את משבצת הסולן וגור שפיגל הצטרף לעמדת התופים במקום אסף מידן שפרש. ב-2004 הופיעו בפסטיבל אקסטרים רוק בכפר ויתקין על במה אחת עם הרכב הPאנק הסבנטיזי הבריטי Peter & The Test Tube Babies.

על אף זאת, הפוסי של לוסי לא חזרו אל עצמם. ועם זאת - נסיון נוסף לחזור אל עולם המוסיקה נעשה ב-2008, עת נטע ושמידע חברו אל יונתן לב ומתופף בצפר רועי ברמן והקימו את כח המחץ.

שירה

עמית   אדן

שירה

עמרי   גולדין

שירה, גיטרה

אסף   שיש

גיטרה

ארז   שמידע

באס

נטע   גפן

תופים

גור   שפיגל

תופים

אסף   מידן

דיסקוגרפיה