השקרנים

[ רוק - 2006 ]

ביוגרפיה

צחוק הגורל! באתרים לועזיים כגון מייספייס, הציגו עצמם השקרנים בתרגום חופשי כ-Liars, בהתעלם מקיומה של להקת הפוסט-רוק הקליפורנית המצליחה באותו שם. קוראי האתרים עשויים היו להתבלבל אף  יותר, שכן הלהקה ההיא נודעה בשמות האלבומים הארוכים והמוזרים שלה כגון They Were Wrong, So We Drowned או They Threw Us All in a Trench and Stuck a Monument On Top, לכן לו נתקלו באלבום "The Next Will Be Better", יכלו לשער שההתחכמות יאה ללהקה האמריקאית. שערו בנפשכם את הבעתם כשהאזינו לגירסת הפאנק של "אני שוכב לי על הגב" לאריאל זילבר...

השקרנים הפציעו ב-2006 כאשר הם עומלים בפרך לטפח תדמית של להקה ריקנית, נפוחה ולא מפותחת, כחלק מפארודיה על הרכבי Pאנק. האלילים המוצהרים הם הראמונס והבאזקוקס. בראיון שערכו בערוץ הראשון עם המגישה קרן נויבך, הקפידו לענות תשובות אויליות במפגיע לכל שאלה. עבור הקליפ שצילמו לשיר "הצד האפל", התחפשו לניו יורק דולז ולבשו בגדי נשים, אף זאת כמחאה ש"לא צמחה בארץ להקת Pאנק נשית ראויה" (ובזאת התעלמו גם מועדת קישוט, למשל).

מבין חברי הלהקה, בולט באנונימיותו הפחותה אור רימר, ששימש כבאסיסט להקת הדארק אייטיז Red Cotton. פרידנברג היה חבר בהרכב המקורי של אלקטרה עם ניצן חורש בשנת 2000, אך פרש טרם נתפרסמה. הלהקה הקליטה את אלבום הבכורה שלה "הבא יהיה יותר טוב" ב-2007 בעזרת הפקתו המוסיקלית של אמיר קרטס.

שירה

ירון   אשכנזי

גיטרה

אורי   ענבר

גיטרה

ניר   פרידנברג

באס

אור   רימר

תופים

ניקי   קינסברונר

דיסקוגרפיה

יותר טוב מזה לא יהיה

רשימת שירים

הבא יהיה יותר טוב

רשימת שירים