מונדו גקו

[ Pאנק רוק / הארדקור - 2007 ]

ביוגרפיה

בפלונטר הסבוך של סצינת ההארדקור פאנק הישראלית, בה כולם מנגנים עם כולם, נדמה כי לא יתכן המצב שארבעת חברי מונדו ג'קו נפגשו לראשונה רק בלהקה זו. שהרי קורי בן יהודה תופף עבור כל הרכב פאנק-תראש שהתחבר אי פעם למגבר ואילו נדב בן חורין גיטרר ושר בכל שאר הלהקות שקורי לא היה בהן. רק כדי לסבר את האוזן, רפרטואר הלהקות של צמד זה בלבד כולל בין היתר את Brutal Assault, קוסקוס, מגה פיגוע, Hikokiri, לא כשר, Phony Pony, Together, Evil Weasel, The Backliners ו-Expect Nothing. אל השניים חברו אלון זיו (באסיסט ביר 7 בגלגולם השלישי) ויניר רב-הון (חומוס גריינדרס), שכבר ניגנו יחד בעברם בשנאת חינם.

הרזומה עשיר מהסיבה שהרכב פאנק בישראל כמעט ואינו שורד מעל שנה בטרם הוא משנה את שמו או את נגניו. חברי מונדו ג'קו הקימו את הרכבם רשמית ב-2007 ומיד לאחר תקופת הרצה מהירה בארץ, אצו רצו לחרוש את אירופה בסיבוב הופעות שכלל 28 הופעות במהלך 30 ימים בלבד ב-10 מדינות, פחות הופעה שנקטעה בתחילתה לאחר שחבורת ילדים נאצים פוצצה להם את הופעה בבודפשט.

בתחילת 2009 הוציאה הלהקה את אלבום הבכורה, Welcome to Speed City, שכלל 17 רצועות שאורכם הכולל הוא 17 דקות. בהמשכה, הקליטו שבעה קטעים נוספים אשר ראו אור בספליט על גבי ויניל "12 עם D9 בלייבל Urban Decay. השקדנות המשיכה בתחילת 2010, כאשר ספליט 7" נוסף עם הלהקה הסלובקית Time of My Life ראה אור ובו חמישה קטעים נוספים.

שירה

נדב   בן חורין

גיטרה

יניר   רב-הון

באס

אלון   זיו

תופים

קורי   בן יהודה

דיסקוגרפיה

Sick, Twisted, Psycho, Deranged

רשימת שירים

Mondo Gecko / Time of My Life

רשימת שירים