עמרי אנג'ל

[ רגאיי / דאב /Fאנק ]

ביוגרפיה

יוזמה ותעוזה הביאו את עמרי אנג'ל רחוק למדי, על אף ששמו לא ממש רווח ביומיום המוסיקלי. סגנון מוסיקלי אקלקטי - מFאנקי דרך אלקטרו, עבור בביטבוקסינג וכלה בדראמ'נ'בייס וטראנס, הכניסו אותו יפה לעסקי ההפקה המוסיקלית בארה"ב ואף שידכו לו כמה הרפתקאות של כוכבים ישראלים שניסו משהו אחר.

כיוצר ומפיק מוסיקלי, פעל עם כמה DJים במשך השנים, חלקם ידועים יותר, חלקם ידועים פחות. הוא הקליט שלושה סינגלים עם אייל אלישיב תחת האליאס Yem & Wow, שראו אור בלייבל של האחרון, Ice Blue. עם דורון פלסקוב ואליק ערב הקליט תחת האליאס Tranzistar. אך שיתופי הפעולה האלקטרונים שלו עם מוסיקאים ישראלים ייזכרו יותר בשל ההרפתקאה הטכנואידית של אסף אמדורסקי  ב-2002 (או בשמו המעודכן דאז, אספ.אמדורסקי). השניים, תחת הכינוי Hard Attack, הקליטו שלושה סינגלים (Set Me Free, Very Contemporary, Every Single Sound), שלא הזיזו לקריירה של אמדורסקי לטוב או לרע, על אף שהותירו בו חותם אלקטרוני מסויים בכמה יצירות המשך.

מאז, השתלב בהפקות מוסיקליות של רו פאול, סלאדה, ג'ואל חאבייר, דארל מרטין ועוד מס' אמנים לא ממש ידועים. במישור האישי, הקליט אנג'ל ב-2006 אלבום בכורה בשם Disconnecting ואף כתב פסקולים לחמשיה סרטים קצרים. ב-2007 הפציע מחדש בארץ כסולן וביטבוקסר של הרכב הגרוב Unyson.

דיסקוגרפיה