האחים רמירז

[ רוק - 2005 ]

ביוגרפיה

זה ציפור? זה מטוס? מה שבטוח, שזה בהחלט לא ברור...הנטיה של עוזי פיינרמן לנסות הכל מכל וכל הפכה את בום פם, להקתו הבלקנית, לעוף המוזר השפוי יותר ברזומה שלו.

מחוזות הקינקי-קאנטרי-טראש שלו נחשפו לקהל הרחב באודישנים לכוכב נולד 3, עת הופיע עם מוטי ברכר בסשן גיטרה, משרוקית ועמידה על הראש אל מול פניהם המשתאות של ריקי גל, צביקה הדר וצדי צרפתי, שלא הסתירו את מצב רוחם המשועשע. הצמד המשיך אל הבמות תחת השם רוסקו וברוס במופע קאנטרי מעלה גיחוכים, בו לא היה ספק שהצמד בעצמו אינו תופס ברצינות את מה שהוא מעולל על הבמה. בין קריאות איי-אה אחת למשנהה, מצא פיינרמן זמן להקים הרכב נוסף, כאשר הפעם לצידו איתן אפרת וספי ציזלינג עורכים ניסויים בגרוב אקוסטי-תופים-חצוצרה ברחבי העיר. הנסיון הפעם רציני יותר, כאשר האחים גייסו את אורי "מיקסמאנסטר" ורטהיים, איש רדיוטריפ, כמפיק מוסיקלי עבור אלבום הבכורה האפונימי, שראה אור בתחילת 2009 באודיו מונטג'. פיינרמן אחראי על רובם ככולם של הלחנים באלבום, שמתארחת בו בין היתר קרולינה בקטע "Sizzlin".

בתחילת 2010 העניקו האחים מחווה נוספת לאמריקנות המשפיעות עליהם במסגרת האי.פי One Night. כך גרסאות הכיסוי ל-Buffalo Skinners של וודי גאת'רי, Shake sugaree של אליזבת' קוטן, One night של אלביס פרסלי, If I had possession over judgement day של רוברט ג'ונסון וכקטע בונוס הפתיעו עם "ארבע לפנות בוקר" של יהודית רביץ - ובהשתתפותה.

גיטרה

עוזי   פיינרמן

חצוצרה

ספי   ציזלינג

תופים

איתן   אפרת

דיסקוגרפיה

האחים רמירז בעונג סשנז

רשימת שירים