מאיה אברהם

[ פופ ]

ביוגרפיה

לאחר שנים בהן תיפקדה כזמרת ליווי של אחרים, החליטה מאיה אברהם לצעוד לקדמת הבמה. בד בבד עם הכרזת עצמאותה, פרצה לתודעה כמבצעת של הלהיט "מכל האהבות", מתוך האלבום השני של הפרייקט של עידן רייכל.

מגיל 16 היא לומדת פיתוח קול. את שירותה הצבאי בילתה בלהקה הצבאית של חיל הקשר ולאחר השיחרור שימשה כזמרת ליווי של עמיר בניון, שרית חדד, אייל גולן, פבלו רוזנברג ועוד. לזמן קצר אף חברה בלהקה המרוקאית סהרה. בגיל 22 החליטה שהיא בשלה להקליט אלבום משלה. לעזרתה התגייסו מפיקים כגון הנרי, ארקדי דוכין ועוד. במהלך עבודתה על האלבום בהליקון, פגשה את עידן רייכל. הלז שמע אותה שרה והחליט לגייסה לפרוייקט הידוע שלו (שרה את "מכל האהבות"). אברהם התבטאה שהחיבור בינה לבין רייכל היה מיידי. בעקבות הצלחת האלבום, הופיעה עמו בארץ ובעולם (הפרוייקט ערך מספר הופעות בארה"ב).

עבודתה על האלבום הסתיימה מעט אחרי הצטרפותה לפרוייקט של רייכל. בנוסף להנרי, כותבים נוספים באלבום הם מורן גמליאל (שכתב את שיר הנושא, "רק רצית אהבה"), בוגר כוכב נולד 1 ששירת עמה באותה להקה צבאית, ויהודה מסס (כתב את "חכי לי אהובה" ואף שר עמה בדואט). האלבום יצא בהליקון ב-2007.

ב-2008 הפתיעה כאשר תרמה קולות לאלבום הבכורה Slaves For Life של להקת המטאל עם הספר.

דיסקוגרפיה

ליום הזה חיכיתי

רשימת שירים

בא הבוקר / אם תתן לי חלקי

רשימת שירים