נועה פארן

[ היפ הופ / ראפ ]

ביוגרפיה

נועה פארן הגיעה מהפרברים וככזאת, חברה להרכבי ההיפ-הופ אנדרגראונד של איזור מכבים-רעות-מודיעין כפרברים רפיוג'יז ולהקת האחות שלה, PR Troopers, בשתיהן היתה נציגה יחידה של המין הנשי. כמובן, קשה היה להתעלם מנוכחותה על הבמה, גם בגלל האנרגיות שהפגינה.

הסינגל היחידי שיצא מהאלבום "מתוך הזוהמה" של הפי.אר טרופרס, "להצמד למעלה", הושר על ידה. במשך 2004/5 הופיעה עם שני ההרכבים ואף חברה להופעות עם צוות סוליקו וקאשי. בסוף 2005 הקליטה את השיר "אל תשחק אתי", שהפך לשלאגר מטורף מעדות הפאואר-פאף גירל. השיר הפמיניסטי גרר שיר תגובה (בדומה לשיר התגובה של רוני ל"תזיזי ת'ישבן" של הישראלים) מהצד הגברי, שנקרא "לא משחק איתך" ובוצע ע"י "האלמונים", הם הצמד אקסום, יוצרי רגאיי והיפ הופ.

בספטמבר 2005 התארחה בשיר "יחד" שיזם רוי "רויאל" אדרי, שהכנסותיו הוקדשו כתרומה עבור "המועצה לילד החוסה". ב-2008, לאחר תקופה לא קטנה של שתיקה, שבמהלכה אגרה חומרים לאלבום הבכורה שלה, הפציעה באלבום בכורה אחר - The Misleading של הודסקא אקספלוסיב, להם תרמה את קולה בשיר Trouble to a Mon. זה לא היה האירוח האחרון: כראפרית מבוקשת, התארחה גם באלבום הבכורה של ג'וני הקטן, שהיה בין המפיקים המוסיקלים של אלבום הבכורה שלה, באלבום החמישי של סגול 59 "תעשו מקום" (בשיר "איך היא רוקדת"), באלבומו השני של טאבו+, "מיתרים" ובאלבום השני הכמעט-גנוז של פלד ואורטגה, "משלוח מיוחד" (בשיר הנושא).

דיסקוגרפיה