פנדה פורן

[ אלקטרוני - 2003 ]

ביוגרפיה

Panda Porn הוא חיבור של שני ירושלמים, תומר רוזנטל ועלמה בן יוסף, באותה עת עדיין תלמידי תיכון.

הצמד הקליט אלבום אחד המורכב כולו מטראק אחד בשם Hibernating, שיצא ב-2003 בלייבל הירושלמי Woolwung ובהפצה של פאקט רקורדס. לצורך העניין, התבודדו במרתף למשך חודש שלם ובו הקליטו את מה שתואר כ"אמביינט-דרון-אקספרימנטל נויז", משחק של תדרים אלקטרוניים על שכבות של רחשי מטאל. הצמד הופיע מספר פעמים בבירה, ואף נטל חלק ב"TRACING UNDERCURRENTS: Sonic Routes Between Jerusalem and Tel-Aviv", אירוע מיוחד שנערך במועדון שביל החלב המפורסם באמסטרדם באוקטובר 2005 ובו הציגו אמנים ישראלים (פינקלשטיין, Seventeen Migs of Spring).

בנוסף, כפרוייקט צדדי, כתב הצמד שירים לימי הולדת של חבריהם. הפרוייקט נקרא Strategic Friendships (על שם שיר של רוקסטאר וואנאבי) ושיר אחד שכתבו והלחינו, "Rotem's Birthday Song", מופיע באוסף הראשון של הלייבל אק-דאק, "When The Sky Color Changes, Ducks Automatically Escape" שיצא ב-2004. באותה שנה הוציאו DJ Set בלייבל Woolwung, אותו הם מתחזקים.

בסוף 2004 הצטרפה עלמה לליין-אפ של להקת הנויז ליטרשפיך, שם היתה אחראית על תיפעול ווקמן וסמפלרים, שהוסיפו על הרעש הקיים ממילא שהלהקה יצרה. ליטרשפיך התפרקה לאחר שנה של פעילות. ב-2007 יצא מוצר אמנותי נוסף מבית פנדה פורן בשם Rarities, המאגד חמישה קטעי אודיו (קטעים נדירים 1-5) לצד ספר עבודות  (קטעים נדירים 6-30).

תכנות

עלמה   בן יוסף

תכנות

תומר   רוזנטל

דיסקוגרפיה

A DJ Set by Panda Porn

רשימת שירים