תמר אפק

[ רוק ]

ביוגרפיה

כריזמטית, רוקיסטית לחלוטין, עם נוכחות בולטת על הבמה והעורך מוסיף גם סקסית. תמר אפק יודעת מה לעשות עם הגיטרה ואנו אוהבים בנות שיודעות מה לעשות עם גיטרות.

לתודעת האינדי הגיחה כחברה בהרכב המקורי של ההומסיקס, עמם בילתה למשך שנה וחצי לערך. במהלך תקופה זו הקליטה עמם את אי.פי הבכורה, Modes of Production, שראה אור כאשר כבר לא היתה חברה בהרכב. מלבד נגינה, אפק שותפה באי.פי בכתיבת השיר T-Song, ואותו גם ביצעה. באמצע 2005 עזבה את ההרכב ואת מקומה איישה בילי לוי. משחק הכיסאות הרוקיסטי של הנות נמשך כאשר זואי פולנסקי עזבה את Ed לטובת Ex-Lion Tamer ומפנה לאפק את מקומה. אפק לא היתה שותפה באי.פי הבכורה של Ed אך הקליטה עמם את אלבום הבכורה, Mind on Hills, שיצא ב-2007 באירסיי ואף תיירה עמם באירופה. בין לבין, הופיעה מס' פעמים בהרכב אוזפה, שנעלם כלעומת שבא מבלי שהותיר אחריו חומר רשמי. בסוף השנה הפציעה עם חברה ללהקת Ed גיא שכטר כצמד בשם קרוסלה, שלראשונה הציב אותה במרכז העשיה והפנה את כל עוצמתו של הזרקור לכיוונה כסולנית וגיטריסטית.

באותה שנה שידדה את מקומה כדמות מרכזית בסצינה עת היתה מיוזמי ומיישמי פסטיבל האינדי "חוצמזה", שהתקיים מדי שנה בצפון הארץ (בנחל עצמון ליד קיבוץ פרוד).

דיסקוגרפיה